Блог

Giveaway спільно з Kochut Wood

Сидіть дома і беріть участь у нашому GIVEWAY!

Детальніше

В наших шоурумах оголошено карантин

Друзі, із 17 березня по 3 квітня шоуруми в Києві та Ужгороді переходять в режим карантину. Це ж стосується і наших шоурумів в Австрії, Чехії, Казахстані та офісу в Лондоні.

Детальніше

Як вибрати колір епоксидної смоли для стола-ріка?

    Столи з епоксидної заливки зараз в тренді, але коли справа доходить до вибору кольору епоксидки, то у багатьох виникають труднощі при виборі.  

Детальніше

Обробка деревини натуральним маслом і лаком

    Якщо ви не знали, яке покриття (масло/лак) обрати для вашого столика, то рекомендуємо прочитати дану статтю. В ній ми розглянули їхній принцип дії, відмінності, а також переваги та недоліки. Гадаємо, що ця інформація допоможе зробити правильний вибір.

Детальніше

Морений дуб — ексклюзивна та надійна порода дерева

    Вам подобається есклюзивні породи дерева? Якщо так, то пропонуємо ознайомитися з неймовірним мореним дубом. Ми розповімо Вам про його особливості, за що він так високо цінується, яку роль відіграє в столярному мистецтві, а також про відмінність між справжнім мореним дубом та штучним.

Детальніше

Особливості підбору дерева для стола-ріка

    Стіл-ріка — тренд в столярному мистецтві. Вид столика, що виготовлений зі слебів дерева та залитий епоксидкою, навпрочуд заворожує. Чим далі, тим частіше люди задаються питанням: «А як же виготовити такого красеня?» Що ж, ми готові дати відповідь на це запитання. Почнемо з найперших кроків — підбір та підготовка масивів дерева.

Детальніше