Array

Реставрація

Із дерева та епоксидної смоли можна створити прекрасні меблі. Надійні та міцні за своєю основою, вони ще й мають естетично довершений вигляд. Вони вражають і приємно дивують природними текстурами та широкою палітрою кольорів, різноманіттям відтінків. Але як і будь-який виріб, під час тривалого користування такі меблі можуть втратити свій первинно-прекрасний вигляд.

Найпоширеніші види пошкоджень

Епоксидна смола – твердий матеріал, його складно розбити, хоча візуально він схожий на скло. Але все ж, під час експлуатації виробів з дерева та епоксидної смоли, кожен по-різному користується ними й на поверхні можуть з’являтись пошкодження. Серед найпоширеніших:

  • - подряпини від гострих предметів;
  • - сліди від гарячих предметів;
  • - колоподібні сліди від чашок;
  • - плями від їдких хімічних засобів та інших речовин.

Усі ці пошкодження належать до косметичних і зазвичай вони стаються через недотримання умов експлуатації. Про них ми детально розповідаємо тут.

Із часом поява подряпин на поверхні столу цілком природна, адже будь-який виріб, яким довго користуються має схильність зношуватись і втрачати блиск новизни.

Обідній стіл «Клер» новий вигляд, після виробництва
Обідній стіл «Клер» новий вигляд, після виробництва
Обідній стіл «Клер» вигляд після 3-річної експлуатації
Обідній стіл «Клер» вигляд після 3-річної експлуатації

Але усунути всі згадані пошкодження нескладно – достатньо провести реставрацію покриття.

Реставрація покриття не входить в гарантійні зобов’язання, бо пошкодження з’являються у процесі експлуатації, це не провина виробництва.

Умови реставрації

Щоб відправити меблі на реставрацію, достатньо зв'язатися з нашим менеджером, він пояснить, як найкраще запакувати виріб і на яку адресу надіслати. Наприклад, якщо це стіл з металевими ніжками, то необхідно відкрутити ніжки й надіслати лише стільницю. Також менеджер розкаже, як доїхати до виробництва, якщо плануєте привозити виріб самостійно.

На реставрацію приймаємо лише ті вироби, які виготовляли ми.

Процес реставрації

Коли виріб з дерева та епоксидної смоли потребує відновлення покриття, наприклад, стільниця, майстер-шліфовщик спеціальними інструментами обережно знімає старе покриття і вирівнює поверхню. Товщина поверхні майже не змінюється: після шліфування вона стоншується лише на 0.5-1 мм.

Далі маляр наносить на поверхню нове захисне покриття. Як тільки воно висихає, ми пакуємо і відправляємо стільницю власнику.

Якщо зверху стільниці від початку є лише епоксидна смола, у такому разі поверхня полірується.

Реставрація дає змогу повернути вашим меблям з дерева та епоксидної смоли новий вигляд, яким він був від початку. Із відновленим покриттям вони слугуватимуть довше, адже «зношена» раніше поверхня знову стає стійкішою до проникнення вологи, зокрема і плям.

Вартість реставрації

Вартість реставрації залежатиме від складності пошкодження. Здебільшого, це 2 400 грн за 1 м2.

Приклад розрахунку: Розмір вашої стільниці – 1,3 х 0,7 м, відповідно, площа поверхні становить 0,91 м2. Множимо площу на вартість метра квадратного 0,91*2400 = 2184 грн

Час реставрації

Реставрація покриття триває 5-7 робочих днів. Такий час необхідний, щоб дати захисному покриттю добре затверднути.

Умови доставлення

Доставлення виробу на реставрацію оплачує клієнт або привозить самостійно. Якщо необхідне буде додаткове паковання під час зворотного відправлення, щоб відреставрований виріб доїхав неушкодженим, його вартість оплачує клієнт.

Отримати консультацію

Перш ніж відправити меблі на реставрацію, проконсультуйтесь з нашим менеджером щодо деталей процесу та правильного пакування, щоб безпечно транспортувати виріб.