Найпопулярніші питання клієнтів

1. Чи безпечна епоксидна смола для контакту з їжею?

Епоксидка, яку ми використовуємо, цілком безпечна та може спокійно контактувати з їжею. Її безпечність підтверджується європейськими сертифікатами, в яких зазначається, що дана епоксидна смола не токсична в твердому стані. 

2. Якщо я замовляю стіл, чи буде він такий, як на картинці?

Точну копію неможливо повторити, можливо зробити лише наближеним до нього. Адже кожен слеб дерева має інший тон, фактуру, форму.  Фотографія — всього лиш зразок майбутнього стола. З цієї причини ви отримуєте на 100 % унікальний продукт, який більше ніколи не повториться.   

3. Чи, можливо, вивести колір епоксидки, як на фотографії? 

Можливо, однак він все одно матиме певне відхилення, оскільки на це впливають такі фактори, як  товщина стільниці, кількість епоксидки, порода деревини.

4. Чи надаєте Ви гарантію?

На даний момент, ми надаємо гарантію на те, що покриття буде стійке до плям вина, кави, чаю та інших рідин. Гарантію на те, що на столі не утворюватимуться царапини, порізи, не надаємо, оскільки такі пошкодження можуть запросто виникати навіть на металах. 

5. Чи можуть на стільниці утворитися тріщини, що мені робити в такій ситуації?

Може, якщо не дотримуватися правил «Експлуатації та догляду за стільницею». Якщо такий випадок трапився, то найкращим виходом буде відправити до нас на реставрацію. 

6. Чи можна можна зробити 3D візуалізацію?

Так, але це коштуватиме 50 $. Якщо клієнта все влаштовує і він вносить предоплату, то ці 50 $ будуть включені у вартість. Для прикладу, якщо Ви внесли 50 $ за візуалізацію, а замовлення було оцінене в 1300 $, то доплатити доведеться тільки 1250 $.

7. З якими максимальними розмірами Ви працюєте?

Довжина 6 м, ширина 1,1 м. Це ж саме стосується і круглих столів, максимальний діаметр становитиме 1100 мм, оскільки калібрувальний станок працює лише в цих межах.

Максимальна товщина заливки епоксидної смоли — 110 мм. Щоправда, це також залежить від габаритів столу. Оскільки для стільниці 4000х1100 мм товщина 110 мм буде занадто великою (оптимальна 50-60 мм). Епоксидна смола в такому випадку просто закипить.

8. Чим пояснюються вищі ціни, ніж у конкурентів?

По-перше, ми використовуємо значно дорожчі матеріали, які роблять наш виріб значно якіснішим. По-друге, ми надаємо клієнтам відмінний сервіс та послуги, які не може запропонувати конкурент. По-третє, ви платите за бренд, який не намагається своїх клієнтів надурити чи здешевити свій продукт.

9. Що робити, якщо я отримав стіл, але він мені не сподобався? 

Це обговорюється в індивідуальному випадку. У більшості випадків ми готові забрати його до себе та виготовити для вас новий. Доставка до нас оплачуватиметься за рахунок клієнта. 

10. Навіщо мені купляти у вас, якщо сам таке можу зробити в гаражі у два рази дешевше.

Ми не сумніваємося в таланті та здібностях людей, але гаражні столики не доживають навіть до місяця своєї експлуатації. В першу чергу, необхідно мати спеціально обладнане приміщення з вентиляцією та регульованим температурним режимом. Якщо цього немає, то ви наражаєтеся на потрапляння до епоксидної смоли пилу та бруду, який запросто зіпсує майбутній виріб. Окрім цього, необхідне прекрасне знання та досвід по роботі з деревом та епоксидкою. Щоправда, якщо у Вас немає необхідних умов для виробництва, то здібності тут не врятують. 

11. Як відбувається виробництво стола? 

Підбір та очистка слебів (вручну) —> заливка епоксидки —> ЧПУ —> калібровка —> шліфовка —> покриття —> встановлення ніжок —> контроль якості —> відправка.

Не знайшли відповідь на питання?

Це були відповіді на найпопулярніші питання. Якщо є ще, то будемо раді зв'язатися з Вами і відповісти на них:

Email: [email protected]

Моб: +380634141696

Instagram: @kochut_wood

Facebook: https://www.facebook.com/kochutwood/