Найпопулярніші запитання клієнтів

1. Чи безпечна епоксидна смола для контакту з їжею?

Епоксидна смола, яку ми використовуємо, відповідає стандартам якості та цілком безпечна у твердому стані й може контактувати з їжею. Маємо відповідні документи, які це підтверджують.

2. Якщо я замовляю стіл, чи буде він такий, як на фото?

Детальну копію неможливо повторити, адже кожен зріз дерева має інший тон, фактуру, форму та унікальний за своєю природною текстурою. Фотографія — лише зразок майбутнього стола. І цілком можливо виготовити стіл наближений до зразка і не менш унікальний.   

3. Чи можливо зробити колір епоксидної смоли, як на фотографії? 

Можливо створити дуже наближений колір, однак не ідентичний, оскільки на це впливають такі фактори, як  товщина стільниці, кількість епоксидної смоли, порода дерева.

4. Чи надаєте ви гарантію?

Так, ми надаємо гарантію на наші вироби, це – 24 місяці. Однак вона не розповсюджується на подряпини та пошкодження, які виникають упродовж експлуатації та порушення умов догляду за виробом. Детальніше про те, як правильно користуватися виробами з дерева та епоксидної смоли розказуємо за посиланням.

5. Чи можуть на стільниці утворитися тріщини? Що мені робити в такій ситуації?

Якщо не дотримуватися правил експлуатації – можуть. У такому випадку, найкраще відправити стіл до нас на реставрацію

6. Чи можна зробити 3D-візуалізацію?

Так, але за умов передоплати роботи дизайнера в розмірі 50% вартості візуалізації. Після погодження клієнтом візуалізації сума передоплати буде вирахувана із загальної вартості виробу. Наприклад, якщо ви внесли 50 $ за візуалізацію, а замовлення столу було оцінене в 1300 $,  доплатити необхідно лише 1250 $.

7. З якими максимальними розмірами ви працюєте?

Довжина 6 м, ширина 1,1 м. Це ж саме стосується і круглих столів, максимальний діаметр становитиме 1100 мм, оскільки калібрувальний станок працює лише в цих межах.

Максимальна товщина заливки епоксидної смоли — 110 мм. Щоправда, це також залежить від габаритів столу. Оскільки для стільниці 4000х1100 мм товщина 110 мм буде занадто великою (оптимальна 50-60 мм). Епоксидна смола в такому разі закипить.

8. Чим пояснюються вищі ціни, ніж у конкурентів?

Ми використовуємо значно дорожчі матеріали, які роблять виріб набагато якіснішим. Також ми надаємо клієнтам сервіс та послуги, які не може запропонувати конкурент, і ми відомий бренд з репутацією та 5-річним досвідом, який відповідає за якість свого продукту.

9. Що робити, якщо я отримав стіл, але він мені не сподобався? 

Кожен такий випадок обговорюється індивідуально. Напишіть нам і ми вирішимо це питання. 

10. Навіщо мені купувати у вас, якщо сам таке можу зробити в 2 рази дешевше?

Як показує досвід, гаражні столи не доживають навіть до місяця своєї експлуатації. Щоб виготовити, дійсно, якісний продукт, необхідно мати обладнання, знання та вмінні в роботі не лише з деревом, але й епоксидною смолою, покриттям тощо. Також треба спеціально обладнане приміщення з вентиляцією та регульованим температурним режимом. У зворотному випадку є ризик потрапляння до епоксидної смоли пилу та бруду, смола може закипіти тощо, і це зіпсує майбутній виріб. По-справжньому якісний виріб ніколи не коштуватиме дешево. 

11. Як відбувається виробництво стола? 

Підбір та очистка слебів (вручну) —> заливка епоксидною смолою —> ЧПУ —> калібровка —> шліфовка —> покриття —> встановлення ніжок —> контроль якості —> відправка.

Не знайшли відповідь на запитання, яке вас цікавить?

Зв'яжіться з нами у зручний для вас спосіб і ми з радістю надамо необхідні відповіді.

Email: [email protected]

Моб: +380634141696

Instagram: @kochut_interiors

Facebook: https://www.facebook.com/kochutwood/