Співпраця з Kochut Interiors та її переваги

У Kochut Interiors ми пропонуємо різні варіанти співпраці як з дизайнерами, так і потенційними партнерами для реалізації нашої продукції в Україні чи закордоном. У нашій компанії працює майже півсотні досвідчених фахівців, які відповідально ставляться до своєї роботи. А всі вироби, які створюємо, – надійні та довговічні, з гарантією якості. Крім того, можлива реставрація меблів після багаторічного використання.


Дизайнерам

Співпраця з дизайнерами у нас починається як із втілення спільних проєктів меблів, так і реалізації повноцінних інтер’єрних ідей. Для зручності ми навіть створили власний каталог 3D-моделей, де представили широкий асортимент меблів та декору з дерева та епоксидної смоли. Користуватися ним можна безкоштовно, з необмеженою кількістю завантажень. Усі текстури ексклюзивні та розроблені індивідуально, до того ж 3D-моделі можна редагувати під власні ідеї.


Умови співпраці: головне у цифрах і бонусах


Коли дизайнер працює над проєктом він може або скеровувати свого клієнта до нас і ми далі самостійно ведемо комунікацію з ним щодо реалізації потрібних меблів, або дизайнер сам безпосередньо працює над замовленням і берете на себе всю комунікацію з клієнтом, а ми лише виготовляємо все, що потрібно.


У першому варіанті клієнт отримує 5% знижки від вартості замовлення, а дизайнер – винагороду у розмірі 5% від замовлення. Але важливо, щоб клієнт повідомив нам, що звертається саме від конкретного дизайнера, щоб ми могли нарахувати  відповідні бонуси.


У другому варіанті дизайнер може мати 10% знижки від вартості замовлення, а з клієнтом щодо лояльного відсотку домовляєтеся на власний розсуд. Вартість  кожного замовлення прораховуємо індивідуально. 


Упродовж всього періоду співпраці  ми підтримуємо  відкриту комунікацію та інформуємо про результати на ключових етапах виробництва з ким би ми не спілкувались – з дизайнером чи безпосередньо клієнтом.


Загалом, що отримує дизайнер/клієнт від співпраці:

    

    - можливість реалізувати свій проєкт за готовою візуалізацією


Це може бути як візуалізація з нашими 3D-моделями, так і розробленими дизайнером самостійно, а ми візьмемось втілити креативні ідеї в життя.  


    - вчасне та якісне виконання компанією зобов’язань по проєкту


Враховуючи наш досвід, виробничий потенціал та матеріали, які закуповуємо у перевірених постачальників, ми працюємо стабільно, якісно, гнучко. 


    - гарантійне обслуговування створених виробів


На всі свої меблі надаємо гарантію 24 місяці, а також займаємось реставрацією після багаторічної експлуатації.


    - співпраця з надійним українським брендом, який повноцінно конкурує із закордонними підрядниками 


Витрати на реалізацію проєкту можуть бути значно меншими, ніж у закордонного представника. Також співпраця зі рідним брендом – це підтримка та стабілізація економіки країни.


Ми орієнтовані на результат і розвиваємо партнерство в умовах win-win, тож особисто зацікавлені у виготовленні кращої продукції.


Дистриб’юторам

Реалізація продукції у Kochut Interiors також можлива завдяки співпраці з різними локальними магазинами в Україні. У такий спосіб ми розширюємо мережу продажів, робимо продукцію більш доступною для своєї аудиторії та залучаємо нову, а дистриб’ютор отримує додаткове джерело прибутку.


Умови співпраці: базові нюанси


На запит магазину ми надаємо домовлену кількість виробів та надсилаємо їх “Новою Поштою” коштом отримувача. Після реалізації магазином виробів він отримує домовлену суму прибутку, яка обговорюється індивідуально, залежно від вартості замовлення. 


Якщо товар довгий час не реалізовується магазин зобов'язаний повернути його нам у тому вигляді, в якому брав. Якщо на виробах виявлені пошкодження, реставрацію оплачує сторона, яка це допустила.


Партнерам

Бути партнером Kochut Interiors – це стати офіційним представником бренду закордоном. Ми вже їх маємо у США, Великобританії та Німеччині, але готові далі розширювати географію доступу до наших виробів, адже переконані, що вони роблять інтер'єри яскравішими, затишнішими та природнішими, а людей щасливішими.


Умови співпраці: коротко про основне


З нашим потенційним партнером ми підписуємо спеціальний договір. Він може бути як звичайним, так і ексклюзивним. Ексклюзивний договір надає право на продаж нашої продукції в певній країні лише тому представнику, з яким ми його укладаємо. Відповідно до кожного договору, партнер бере на себе зобов'язання відкрити шоурум та створити необхідні умови для реалізації виробів. Логістичні питання щодо доставки нашої продукції у країну партнера вирішуємо індивідуально. 


Пропозиції співпраці з росії та країн, які її підтримують не розглядаємо.

   

Для отримання індивідуальних цін та умов залишайте заявку