Стіл-ріка з епоксидною смолою — витвір мистецтва XXI століття

Стіл-ріка з епоксидною смолою — витвір мистецтва XXI століття

25.03.2019
vieved   17191

    Стіл ріка останнім часом вважається трендом № 1 серед дерев’яних виробів. І це не дивно, адже краса столиків з епоксидною смолою з легкістю зачаровує очі. Достатньо одного погляду і не захочеться відпускати дерев’яний витвір мистецтва з поля зору.

    Сьогодні ми розповімо про те, яким може бути стіл-ріка з епоксидної смоли. Тому що такий столик має багато варіацій дизайну та форм.

Стіл-ріка прямокутної форми

    Дана форма є надзвичайно поширеною через ряд певних особливостей:

— По-перше, столик легко підібрати під інтер’єр кухні, столової або кімнати.

— По-друге, прямокутні столики не вимагають надто великих площ в оселі. Їх можна розмістити як в центрі, так і присунувши до стіни.

— По-третє, легше розмістити більшу кількість персон. При плануванні обіднього стола, потрібно враховувати, що на одну людину виділяється 50-60 см простору. Таким чином за столик довжиною в 1200 мм можна розмістити до 6 персон. Щоправда, велику роль відіграють також розміри стільчиків та ніжок.

Перед проектуванням столика, враховуйте всі фактори, аби стіл був не тільки красивим, а й зручним.

Стіл з округленими кутами

    Але це ще не всі особливості. Якщо у вас маленькі діти та ви хвилюєтеся за їхню безпеку, то варто замовити прямокутний стіл з округленими кутами. Таким чином можна убезпечити малечу від небажаних травм. Стіл-ріка з епоксидною заливкою
Стіл з епоксидної смоли Санторіні
стіл зі смарагдовою епоксидною заливкою

Стіл-ріка прямокутної форми створюється в різноманітних варіаціях. У нас є вироби, як з вузенькими річками, так і з широкими. Все залежить від індивідуальних побажань клієнта. Однак, будьте налаштовані також на те, що не завжди вдасться зробити столик так, як на картинці. Тому що нами не використовується звичайна ДСП. Ми працюємо тільки з ексклюзивним та обмеженим в кількості матеріалом. Якщо ви замовляєте стіл-ріка, то приготуйтесь віддати свободу творчості майстрам. Адже найкращі роботи у нас виходили саме тоді, коли клієнти повністю довірилися.

Стіл-ріка круглої форми

    Столики круглої форми найбільш гармонійно виглядають, але натомість вимагають відповідний інтер’єр. Також враховуйте те, що для такої форми необхідна немаленька площа оселі. Адже круглий стіл необхідно розташовувати в центрі кімнати. Оскільки якщо його ставити біля стіни або в кут, то через це втратиться родзинка виробу.

    Перед тим, як замовляти стіл круглої форми з епоксидною заливкою, потрібно визначитися з тим, що ви хочете отримати. Якщо вас цікавить кавовий столик, то достатньо 600 мм діаметра, аби розмістити 4 персони. Однак для обідніх столів зовсім інші розміри. Щоб за нього сіли 2 особи, то мінімальний діаметр, на нашу думку, становить 800 мм.

Круглі столи з епоксидною заливкою

    Щоправда, окрім розмірів стола не забувайте також про стільчики, оскільки вони також займають значну частину місця. Чим більший діаметр, тим більшою повинна бути площа, щоб розмістити стіл.

Стіл-ріка овальної форми

    У даному випадку ситуація аналогічна з круглим столом. Однак, хотіли б зазначити також про важливість вибору епоксидної заливки. Адже, якщо хочете розмістити ніжки посередині, то не рекомендуємо обирати прозору епоксидку, оскільки таким чином через смолу проглядатиметься кріплення, що легко зіпсує гармонію столика. Тому краще зупинитися на виборі перламутрової епоксидної заливки.

Столик з епоксидної смоли кавове зернятко
Американський горіх зі смарагдовою епоксидною заливкою
Стіл-ріка овальної форми з американського горіха та епоксидної заливки

Стіл-ріка неправильної форми

    Проектування стола неправильної форми із заливкою епоксидної смоли вимагає надзвичайної майстерності та професіоналізму. Якщо Ви захотіли замовити такий стіл, то обов’язково проконсультуйтесь з досвідченим дизайнером. Це необхідно зробити для того, щоб не отримали дерев’яний виріб, який виглядатиме у вашому інтер’єрі недоречно.

Стіл неправильної форми з каліфорнійського клена
Стіл з чорною епоксидною заливкою
Стіл-острів неправильної форми

    Хочемо зазначити, що стіл-ріка неправильної форми найкраще пасуватиме для рецепції, виставки чи барної стійки. Щоправда, стіл неправильної форми, з нерівними краями(живий край), може бути також маленьких розмірів, що дозволить його використовувати в якості журнального або кавового столика. Однак, щоб бути на 100 % впевненим у виборі, необхідно використовувати програми для 3D візуалізації. Адже такий столик повинен ідеально вписуватися та доповнювати інтер’єр. 

 

    Ця тема ще розвивається та набирає популярності. Ми очікуємо на появу нових ідеї та дизайнерських рішень, про які обов’язково писатимемо.   

 


(
3.6
 з 5)

Поширити статтю

(
3.6
 з 5)

Залишайте коментарі за допомогою Facebook: