Безкоштовні 3D-моделі меблів та декору для ваших проєктів

3D-моделі меблів і декору з дерева та епоксидної смоли: ексклюзив, який ви можете мати

Навіть досконало виконані малюнки не дадуть такого ефекту сприйняття і не будуть настільки переконливими для замовника, як 3D-візуалізації. У тривимірному просторі зручно показати різні планування, колірні пропозиції, освітлення, кожен об'єкт можна обдивитися з усіх ракурсів. 

Ми надаємо 3D-моделі меблів та декору власного виробництва для створення оригінальних дизайнерських проєктів інтер’єру. Вони допоможуть приємно здивувати вашого потенційного замовника, запропонувати йому нестандартні рішення для різних типів планувань чи стилів.

Ці 3D-моделі стануть у пригоді, щоб продумати детальний рендеринг та розробити якісні візуалізації кімнати, квартири, будинку, офісу, тераси абощо. 

Серед їхніх переваг:

 • - професійно виконана робота;
 • - 3D-моделі можна редагувати під власні потреби;
 • - усі текстури ексклюзивні, вони індивідуально розроблені нашим дизайнером і таких більше не знайти;
 • - високе розширення текстур, вказані всі необхідні розміри та матеріали;
 • - швидкий і безкоштовний доступ до кожної 3D-моделі – не має потреби робити передоплату чи купувати спеціальні пакети, як на деяких глобальних ресурсах з 3D-моделями;
 • - відсутні обмеження щодо кількості завантажень – можна працювати як з однією моделлю, так і з усіма одночасно.

Маючи готові 3D-моделі, ви зекономите час, який зможете інвестувати на пошуки кращих шляхів реалізації своєї ідеї та представлення її замовнику.

Чим цікаві саме меблі з дерева й епоксидної смоли або декор?

Попри те, що епоксидній смолі з року в рік «пророкують» вихід з трендів, вона продовжує тримати свої позиції, а вироби з неї викликають захват і приємне захоплення, особливо у поєднанні з різними породами дерева. Такі меблі чи декор – це завжди про унікальність, харизматичність, винятковість. 

Обираючи їх, ви обираєте:

 • природну ексклюзивність, яку дає кожен зріз каліфорнійського клена, дикої маслини, скельного в’яза, європейського горіха тощо;
 • яскраву самобутність, утворену поєднанням епоксидної смоли та дерева (при цьому можна створити не лише потрібний колір смоли, але поекспериментувати з відтінками та формами дерева – затонувати, обпалити краї, залишити їх «живими» та рельєфними тощо);
 • різноманіття моделей, адже можна вибрати різні варіанти моделей столів, стільців, підібрати ліжко, диван, тумбу абощо та створювати повноцінні інтер’єри лише з меблів з дерева та смоли;
 • гарантовану якість і безпеку на довгі роки – крім того, що епоксидна смола й дерево міцні та витривалі матеріали, їхню зносостійкість посилює спеціальне захисне покриття, яке ми наносимо на кожен виріб. Епоксидна смола відповідає потрібним стандарт, а вироби з неї безпечні для використання;
 • можливість повернути меблям первинний вигляд після багаторічного використання, бо такі вироби легко реставруються, чого не скажеш, наприклад, про скло.


Для яких програм створені 3D-моделі? 

Оскільки для найбільш реалістичного результату дизайнери розробляють 3D-візуалізації інтер’єрів у програмі 3ds Max, то і 3D-моделі ми проєктували для неї. Загалом їх можна використовувати для графічного движка Сorona Render.

Як отримати безкоштовні 3D-моделі?

Для цього необхідно залишити свої контакти у формі замовлення або створити акаунт. Наявність останнього допоможе нам швидше вас верифікувати та оперативніше надавати доступ до потрібних моделей. Особливо це корисно, якщо плануєте ними користувалися постійно. Щодо зібраних даних ми дотримуємося політики конфіденційності та не передаємо третім особам.

Розробляйте дизайн інтер’єру легко та стильно! Якщо виникли запитання, зв’яжіться з нами через форму на сайті або соціальні мережі.