Як користуватися виробами з дерева та епоксидної смоли

Дорогий наш клієнт!

Дякуємо за ваш вибір! Ви стали власником ексклюзивного виробу від компанії Kochut. 

Обравши незвичайний стіл, шафу, тумбу або інший виріб з дерева та епоксидної смоли, ви взяли на себе відповідальність за особливу річ, що потребує індивідуального догляду. Кожен наш виріб складається з природних матеріалів, які реагують на різноманітні фактори зовнішнього середовища, і не комфортна температура вдома для вас, негативно впливатиме й на них.

Інформація про особливості догляду за виробами з дерева та епоксидної смоли дуже важлива і від того, наскільки ви дотримуватиметеся порад, залежить довговічність придбаного товару та його зовнішній вигляд. 

Догляд за стільницею з натурального дерева та епоксидки

Чого не варто робити з виробами з дерева та епоксидної смоли?


1. Дерев’яні вироби з епоксидною смолою рекомендуємо використовувати лише в приміщенні. Тимчасово їх можна винести на терасу або балкон, але на ніч слід занести назад. Вологість приміщення має коливатися у межах 45 – 75%. Короткотривалий вихід за норму не становить загрози, але якщо вироби з дерева та епоксидної смоли довго тримати в несприятливих умовах, з'явиться деформація поверхні. Так, пересушене повітря може пересушити деревину, через що з'являться мікротріщини та інші небажані зміни. Вам «немає чим дихати»? Деревина почувається так само. Тож пам'ятайте про вчасне зволоження повітря! Крім того, не слід тримати наші вироби під дощем, у сауні, біля басейну.

2. Допустимий діапазон температури в кімнаті +16°С – +27°С. Її різкі перепади негативно вплинуть на столи з дерева та епоксидної смоли й інші вироби з цих матеріалів, адже деревина під час охолодження звужується, а нагріваючись – розширюється. Важливо, небезпечна не сама по собі температура, а її раптові зміни. Тож якщо поїдете у відпустку, не потрібно тримати вдома 25°С, все буде добре, якщо там залишиться, наприклад 12°С.

3. Уникайте прямого попадання сонячних променів. Занадто тривале перебування на сонці виробів з епоксидною смолою змінить її колір. 

4. Рекомендуємо тримати вироби не менше ніж за один метр від предметів, які випромінюють тепло (батареї, каміни). На термопідлогу взагалі їх краще не ставити, адже вона надто пересушуватиме дерево.

5. Обов’язково кладіть підставки під гарячі предмети, аби не зіпсувати епоксидну смолу. Ми спеціально створили підставки під чашки і чайник, які візьмуть на себе «удар» від гарячого і збережуть поверхню столу неушкодженою. Безпосередньо на поверхню виробів з дерева та епоксидної смоли не бажано ставити предмети з температурою більше +50°С.

6. Невеликі вироби з дерева та епоксидної смоли, наприклад, дошки для подачі, декоративні тарілки, таці, не слід мили в посудомийній машинці, адже висока температура їх пошкодить. 

7. Використовуйте вироби з дерева та епоксидної смоли за призначенням і уникайте механічних пошкоджень:

– не кидайте важкі предмети на поверхню, оскільки вони спричинять вм’ятини, сколи епоксидної смоли;

– не ріжте ножем по поверхні, бо виникнуть глибокі подряпини;

– не ставте й не пересувайте по поверхні предмети з гострими металевими краями, інакше з'являться подряпини.


Як доглядати за виробами з дерева та епоксидної смоли?

Щоб тримати вироби з дерева та епоксидної смоли в чистоті, рекомендуємо спочатку протирати їх вологою фланелевою ганчіркою, а потім – сухою, щоб уникнути розводів. Можна використовувати й поліроль. Але в жодному разі  не  беріть жорсткі щітки, губки, абразивні засоби для чищення.

Дотримуючись цих нескладних порад, вироби з дерева та епоксидної смоли збережуть свою красу та функціональність. Якщо все ж не вдалось вберегти наш товар від пошкоджень, ми можемо забрати його на реставрацію та відновити. Наша компанія з клієнтом до останнього!

З турботою про вас – Kochut Interiors