Шоуруми

Мабуть, немає у світі жодної людини, яка не любить красу. Ми закохані в прекрасне, тому що це дає нам внутрішнє відчуття щастя. Зовнішня естетика тісно пов’язана з душевною гармонією.

Бачити красу тільки на віртуальних сторінках замало. Потрібно відчути внутрішній зв’язок із прикрасою, доторкнутись до натурального каміння, оглянути кожну лінію під прямим денним світлом. Повірте, навіть найкращі фотографії не замінять вам живу естетику прикрас із наших колекцій.

Об’єктивно розуміючи це, ми створили особливі простори, де ви маєте можливість детально оглянути та приміряти прикраси. Переважно у нас в наявності завжди є жіночі та чоловічі каблучки, обручки, кулони та сережки.

Щоб завітати до шоуруму, ви можете:

✔ попередньо домовитися про зустріч з менеджером за телефоном або через соціальні мережі;

✔ або забронювати дату та годину зустрічі на сайті.

Попередня домовленість обов’язкова. Це важливо для того, щоб забезпечити ваш комфорт та максимальну комунікацію з менеджером. 

Під час консультації менеджер розповість вам усе про авторські ювелірні прикраси, допоможе визначити точний розмір пальця, підбере найкраще поєднання металів та натурального каміння. Ви побачите всі прикраси та зможете приміряти ті, що сподобалися найбільше. На місці ви можете зробити індивідуальне замовлення, якщо вас цікавить специфічний дизайн прикраси.


Шоуруми знаходяться за адресами:

- м. Ужгород, вул. Українська, 16;

- м Київ, вул. Тарасівська 6А (телефон для попереднього запису (096)-060-99-00 ).


З нетерпінням чекаємо на вас!

Бажаєете відвідати наш шоурум? Запишіться

Оберіть бажану дату та час