З чого почалася історія Kochut Wood

Масив горіха з епоксидною

Новий етап бренду Kochut розпочався на початку 2017 року. Тоді ми шукали особливий стіл для шоуруму з нашими прикрасами. Оскільки знайти столик, який ми хотіли, не вдалося, прийшло рішення зробити його власноруч. Так зародилася ідея створювати авторські дерев’яні меблі з епоксидною смолою, яка призвела до створення повноцінної майстерні, що сьогодні виготовляє та відправляє столики в різні куточки України та далеко за її межами.

У нас ти знайдеш:

Обідні столи, журнальні, кавові, письмові, столи-консоль та будь-які інші. Також ми виробляємо й інші вироби з дерева: тумби, комоди, шафи, годинники, фасади, кухонні дощечки та навіть кристали і світильники. 


Обідній стіл з епоксидною заливкою
Кавовий стіл з епоксидною заливкою
Журнальний стіл з епоксидною заливкою
Стіл-консоль з епоксидною заливкою
Кухонна дощечка з епоксидною заливкою
Ліхтар з епоксидки

З чого виготовляються авторські вироби Kochut Wood

Усе, що ви зараз бачите як готовий продукт, потребувало довгого експерементального шляху. Навички роботи з деревом у нас були зі шкільних років, ще до того, як ми почали займатися ювелірною справою, проте з таким матеріалом, як епоксидна смола, довелося працювати вперше в 2017 році. На той момент чітких інструкцій з виготовлення подібних столів не було і нема досі, тому довелося самим налаштовувати технологічний процес. 

Основу наших виробів складає цільний зріз дерева і епоксидна смола. Окрім класичних порід дерева, ми використовуємо японську софору, американський горіх, морений дуб та каліфорнійський клен, оливкове дерево і в’яз. 

Сьогодні Kochut Wood — це

— Офіційне підприємство, яке має всі відповідні дозволи на виготовлення такого типу виробів.

— Колектив з фахівців, які мають спеціальну освіту. 

— Професійно обладнана майстерня з виробничею площею більше 600 метрів квадратних.

Установка фасада
Слеби каліфорнійського клена
Великі стільниці
ЧПУ станок
Полірування стола
Ліхтар з епоксидки

— Шоурум в Ужгороді, Києві та дистриб’ютори в Німеччині й Англії. У планах також співпраця з партнерами в Італії, Чехії, Франції. 

— Індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантія високої якості.