З чого почалася історія Kochut Wood

Новий етап бренду Kochut розпочався на початку 2017 року. Тоді ми шукали особливий стіл для шоуруму з нашими прикрасами. Оскільки знайти столик, який ми хотіли, не вдалося, прийшло рішення зробити його власноруч. Так зародилася ідея створювати авторські дерев’яні меблі з епоксидною смолою, яка призвела до створення повноцінної майстерні, що сьогодні виготовляє та відправляє столики в різні куточки України та далеко за її межами.
У нас ти знайдеш:
Обідні столи, журнальні, кавові, письмові, столи-консоль та будь-які інші. Також ми виробляємо й інші вироби з дерева: тумби, комоди, шафи, годинники, фасади, кухонні дощечки та навіть кристали і світильники.

З чого виготовляються авторські вироби Kochut Wood?

Усе, що ви зараз бачите як готовий продукт, потребувало довгого експериментального шляху. Навички роботи з деревом у нас були зі шкільних років, ще до того, як ми почали займатися ювелірною справою, проте з таким матеріалом, як епоксидна смола, довелося працювати вперше в 2017 році. На той момент чітких інструкцій з виготовлення подібних столів не було і нема досі, тому довелося самим налаштовувати технологічний процес.

Основу наших виробів складає цільний зріз дерева і епоксидна смола. Окрім класичних порід дерева, ми використовуємо японську софору, американський горіх, морений дуб та каліфорнійський клен, оливкове дерево і в’яз.

Сьогодні Kochut Wood — це

— Офіційне підприємство, яке має всі відповідні дозволи на виготовлення такого типу виробів.

— Колектив з фахівців, які мають спеціальну освіту.

— Професійно обладнана майстерня з виробничою площею більше 600 метрів квадратних.

— Шоурум в Ужгороді, Києві та дистриб’ютори в Німеччині й Англії. У планах також співпраця з партнерами в Італії, Чехії, Франції.

— Індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантія високої якості.

Якщо вас цікавить співпраця з нами, то з радістю розглянемо вашу пропозицію.