З чого почалася історія Kochut Interiors

До 2018 року бренд Kochut асоціювали лише з ювелірними прикрасами, після – з'явились авторські меблі з дерева та епоксидної смоли і компанія Kochut Wood, яка у 2023 році переросла в Kochut Interiors. Компанія зародилась з ідеї виготовити якісні та оригінальні меблі для першого шоуруму ювелірних прикрас Kochut Jewellery, а за 5 років стала сильним брендом, представленим на вітчизняному та міжнародному рівнях.
У нас Ви знайдете:
-обідні столи різних розмірів і форм;
-журнальні та кавові столики;
-робочі столи в кабінети, офіси, для переговорних і конференц-залів;
-туалетні столики;
-стільці та крісла;
-різноманітні тумби та комоди;
-ліжка, шафи та м’які меблі;
-годинники;
-функціональні аксесуари на кухню: дошки для подачі холодних закусок, таці, підставки під шоти, костери, дошки для ножів тощо;
-декор для атмосферності й затишку: підсвічники, кристали, скриньки, футляри, світильники, панно тощо.
Також ми працюємо з індивідуальними замовленнями та виготовляємо меблі за потрібними розмірами для клієнта. Крім меблів, можна замовити барні стійки на кухню чи декорування рецепції, авторську розробку інтер’єру від нашого талановитого дизайнера.

З чого виготовляються авторські вироби Kochut Interiors?

Основу виробів складає деревина цінних порід й епоксидна смола, яка відповідає стандартам якості. Активно використовуємо європейський горіх, каліфорнійський клен, скельний в’яз, дику маслину, тополю, акацію, рідше – такі виняткові породи як махагоні та американський горіх.

Той асортимент і рівень якості виробів, який ми маємо на сьогодні, потребував довгого експериментального шляху. Доводилось самотужки налаштовувати технологічний процес роботи з епоксидною смолою, адже на той момент чіткої інструкції з виготовлення подібних меблів не було. Та й зараз немає – до нас неодноразово звертаються початківці за фаховою підтримкою.

Сьогодні Kochut Interiors — це

— Офіційне підприємство, яке має всі відповідні дозволи на виготовлення такого типу виробів.

— Колектив з фахівців, які мають спеціальну освіту.

— На сьогодні площа виробництва та складських приміщень компанії становить 1000м/кв. А спочатку це була лише невелика майстерня в 100 м/кв.

— Фірмові салони в Ужгороді, Львові, Києві, Нью-Джерсі й зупинятись не збираємось.

— Індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантія високої якості.

Якщо вас цікавить співпраця з нами, то з радістю розглянемо вашу пропозицію.