Медіа про нас

У статтях, інтерв'ю та ефірах для національних та регіональних ЗМІ розповідаємо про наші проєкти, ким та навіщо вони створюються і до чого ми прагнемо.

Публікації в ЗМІ

Виняткові стиль і природність. У Львові запрацював шоурум меблів та декору

10.04.2023

Ужгородська компанія Kochut Interiors, яка спеціалізується на виробництві та продажу меблів і предметів декору з цінних порід дерев та епоксидної смоли, відкрила свій перший офіційний шоурум у Львові. Завдяки використанню якісної деревини, насиченої палітри епоксидної смоли та спеціальному захисному покриттю меблі і вироби з декору Kochut Іnteriors стають надійними та довговічними.

На Закарпатті створили кубки для Чемпіонату Європи зі стронгмену (ФОТО)

19.09.2022

18 вересня у Севільї завершився Чемпіонат Європи зі стронгмену, який відбувся в рамках щорічного міжнародного турніру з бодібілдингу Arnold Classic Europe. Кубки для нагородження спортсменів виготовила та передала українська компанія з Ужгорода.

Як брати Кочути створюють столи-картини. І перетворюють природні дефекти дерева на мистецтво

06.06.2020

Столи від братів-ювелірів Кочутів – направду ювелірна робота. Повсякденний побутовий виріб у їхньому баченні – немов абстрактна картина, енергія природи, індивідуальна концепція. Спершу вони замислили столи для власних потреб, проте ідея гармонійно трансформувалася в окремий напрямок Kochut Wood. Столи вже помандрували Україною, Європою, США, а ми розповімо, як усе починалося. Спілкуємося у майстерні із Романом Кочутом, натхненником проєкту, водночас спостерігаємо за процесом створення столу.

Якщо є ідея, то потрібно діяти одразу – інтерв'ю з братами Кочутами

12.11.2018

Ви бачите їх щодня, перетинаєтеся з ними на вулиці, працюєте в одному офісі, стоїте в черзі по каву. Вони мріють, ризикують, падають, але не зупиняються. Змінюють себе і змінюють світ. І досягають вершин. У них своя історія, свій секрет і своя теорія. Гість сьогоднішньої програми «Теорія великого виклику» – брати Кочути.

Як брати Кочути розвивають свою справу у 8-ми країнах світу і планують масштабуватися на 100

10.12.2021

Одного дня брати Кочути (Юрій, Роман, Ігор) написали у фейсбуці про сміливу мету – відкрити 100 локацій продажу своїх ювелірки і меблів по всьому світу. Наразі їхні Kochut Jewelry та Kochut Wood, що родом із Ужгорода, представлені у Великобританії, Німеччині, Австрії, Естонії, Чехії, Казахстані, а в листопаді 2021-го відкрився шоурум у США.

Бренд Kochut Wood представлений у Німеччині. Планується запуск шоуруму Kochut

31.07.2020

Бренд братів Кочутів Kochut Wood (вироби з дерева) представлений у німецькому Дюссельдорфі під назвою Kochut  Chärn’s. Ось німецький інтернет-майданчик з меблями Кочутів. Також у німецькому сегменті інтернету вже є і ювелірні прикраси Kochut. Незабаром планується відкриття брендового шоуруму Kochut Wood та Kochut. Меблі та ювелірні вироби будуть експоновані в єдиній будівлі в Дюссельдорфі. 

Меблі з ювелірним підходом: новий напрям бренду Kochut

11.12.2018

Створення бренду меблів Kochut Wood розпочалося зі спільної мрії трьох братів — Романа, Юрія та Ігора, а згодом за допомогою наполегливої праці вона переросла у справу життя. Бренду вдається поєднувати у своїх витворах особливості  матеріалів, оригінальні ідеї та майстерність втілення. Засновники бренду розповіли Styleinsider, як від ювелірної справи вони прийшли до створення бренду, чому важливо мати гарну уяву і як за допомогою ручної праці меблі набувають власної історії.